Składowanie i regały
LA-1430 AGV typu reach (wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem)
LA-1430 AGV typu reach (wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem) jest przeznaczony do operacji składowania, w których kluczowe znaczenie mają zasięg masztu, precyzja odkładania oraz bezpieczna obsługa palet na wysokości.
stałe punkty transferoweinterfejsy procesuprecyzyjne stacje pobrań i odłożeń
Produkt jest przygotowany do wdrożenia w środowisku przemysłowym z uwzględnieniem wymagań oznaczenia CE, dokumentacji technicznej i procesu oceny zgodności dla bezpiecznej eksploatacji.
Parametry LA-1430 AGV typu reach (wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem)
| Parametr | Wartosc |
|---|---|
| Nazwa produktu | LA-1430 AGV typu reach (wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem) |
| Typ operacji | Nawigacja automatyczna, przez manualne urządzenie sterujące |
| Typ nawigacji | Laser SLAM |
| Typ palety | Paleta otwarta / paleta zamknięta |
| Nominalny udźwig | 1400 kg |
| Odległość do środka ładunku | 500 mm |
| Waga (z baterią) | 1890 kg |
| Standardowa wysokość podnoszenia | 3000 mm |
| Wymiary wózka (dł. x szer. x wys.) | 2264 x 1184 x 2172 mm |
| Wymiary wideł (dł. x szer. x wys.) | 1220 x 120 x 40 mm |
| Szerokość zewnętrzna wideł | 650 mm |
| Szer. korytarza do składowania pod kątem prostym, paleta 1000x1200 (1200 wzdłuż wideł) | 2195 / 2255 mm |
| Szer. korytarza do składowania pod kątem prostym, paleta 800x1200 (1200 wzdłuż wideł) | 2125 / 2185 mm |
| Minimalny promień skrętu | 1480 mm |
| Zakres temperatury i wilgotności | TEMP: 0°C do 50°C / RH: 10% do 90%, bez kondensacji |
| Prędkość jazdy (pełne obciążenie / bez obciążenia) | 1,2 / 1,5 m/s |
| Przejezdność (nachylenie / próg / szczelina) | <5% / 20 mm / 30 mm |
| Dokładność pozycjonowania nawigacji | ±10 mm |
| Dokładność kąta nawigacji | ±0,5° |
| Specyfikacja baterii | 24 V / 180 Ah (litowo-żelazowo-fosforanowa) |
| Czas pracy na baterii | 10 h |
| Czas ładowania (10% do 80%) | 2 h |
| Metoda ładowania | Ręczna / Automatyczna |
| Liczba lidarów | 1 (P+F R2000) + 3 (OLEI LR-1BS2H) |
| Wi-Fi roaming | Standard |
| Unikanie przeszkód 3D | Standard |
| Rozpoznawanie palet | Opcja |
| Składowanie klatek | Opcja |
| Rozpoznawanie palet wysokiego składowania | Opcja |
| Składowanie palet | Opcja |
| Wyświetlacz HMI | Standard |
| Przycisk awaryjny (E-stop) | Standard |
| Sygnalizacja dźwiękowa i świetlna | Standard |
| Droga hamowania (1 m/s / 1,5 m/s) | ≤30 cm / ≤50 cm |
| Ochrona laserowa 360° | Standard |
| Listwa zderzakowa | Standard |
| Ochrona wysokości wideł | Standard |
| UN38.3 | Standard |
| Seria globalna | Tak |
| Seria produktu | SEER Reach Truck |
Wymiary
Kolejne kroki
Kolejne kroki dla LA-1430 AGV typu reach (wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem)
Dobieramy zakres uruchomienia, wymagania integracyjne i model pracy systemu tak, aby pierwszy etap wdrożenia szybko potwierdził sens biznesowy projektu.