Składowanie i regały
ST-1430 AGV do składowania
ST-1430 AGV do składowania wspiera procesy składowania palet tam, gdzie stabilne pobranie, odłożenie i obsługa stref buforowych są ważniejsze niż ręczna elastyczność.
strefy buforowepowtarzalne zadania składowaniamagazynowe strefy buforowe
Produkt jest przygotowany do wdrożenia w środowisku przemysłowym z uwzględnieniem wymagań oznaczenia CE, dokumentacji technicznej i procesu oceny zgodności dla bezpiecznej eksploatacji.
Parametry ST-1430 AGV do składowania
| Parametr | Wartosc |
|---|---|
| Nazwa produktu | Autonomiczny Wózek Widłowy |
| Typ operacji | Autonomiczny / ręczny |
| Typ nawigacji | Laser SLAM |
| Typ palety | Paleta otwarta |
| Maksymalny udźwig | 1400 kg |
| Odległość do śr. ciężkości ładunku | 600 mm |
| Waga (bez / z baterią) | 680 / 740 kg |
| Standardowa wysokość podnoszenia | 1600 / 3000 mm |
| Wymiary wózka widłowego (dł. x szer. x wys.) (1416/1430) | 1722 x 951 x 2064/2234 mm |
| Wymiary wideł (dł. x szer. x wys.) | 1220 x 180 x 70 mm |
| Szerokość zewnętrzna wideł | 555 / 570 / 680 mm |
| Szer. korytarza do składowania pod kątem prostym, paleta 800x1200 (1200 wzdłuż wideł) | 1136 mm |
| Szer. korytarza do składowania pod kątem prostym, paleta 1000x1000 (1000 wzdłuż wideł) | 1136 mm |
| Szer. korytarza do składowania pod kątem prostym, paleta 1000x1200 (1200 wzdłuż wideł) | 1166 mm |
| Minimalny promień skrętu | 1406 mm |
| Zakres temperatury otoczenia | 0ºC do 50ºC |
| Zakres wilgotności otoczenia | 10% do 90%, ciśnienie normalne, brak kondensacji |
| Prędkość jazdy (pełne obciążenie / bez obciążenia) | 1,3 / 1,5 m/s |
| Przejezdność (nachylenie / próg / szczelina) | <5% / 5 mm / 15 mm |
| Dokładność pozycjonowania nawigacji | ±10 mm |
| Dokładność kąta nawigacji | ±0,5° |
| Specyfikacja baterii | 24 V / 180 Ah (LiFePo4) |
| Czas pracy na baterii | do 10 h |
| Czas ładowania (10% do 80%) | 2 h |
| Metoda ładowania | Ręczna / Automatyczna |
| Liczba lidarów | 1x P+F + 3 (2x SICK, 1x OLEI) |
| Wi-Fi roaming | Standard |
| Unikanie przeszkód 3D | Opcja |
| Rozpoznawanie palet | Opcja |
| Stakowanie klatek | Opcja |
| Rozpoznawanie palet na regałach | Opcja |
| Stakowanie palet | Opcja |
| Wyświetlacz HMI | Standard |
| Przycisk awaryjny (E-stop) | Standard |
| Sygnalizacja dźwiękowa i świetlna | Standard |
| Droga hamowania (1 m/s / 1,5 m/s) | 0,3 m / 0,5 m |
| Ochrona laserowa 360° | Standard |
| Ochrona wysokości wideł | Standard |
| ISO 3691-4 | Standard |
| EMC / ESD | Standard |
| UN38.3 | Standard |
Wymiary
Kolejne kroki
Kolejne kroki dla ST-1430 AGV do składowania
Dobieramy zakres uruchomienia, wymagania integracyjne i model pracy systemu tak, aby pierwszy etap wdrożenia szybko potwierdził sens biznesowy projektu.