AGV wysokiego składowania
VNA-1590 AGV VNA
VNA-1590 AGV VNA wspiera środowiska składowania wysokiej gęstości, w których szerokość alejek, precyzja ruchu i dyscyplina przepustowości bezpośrednio wpływają na pojemność obiektu.
składowanie w bardzo wąskich alejkachmagazyny wysokiej gęstościprecyzyjny ruch w ograniczonej przestrzeni
Produkt jest przygotowany do wdrożenia w środowisku przemysłowym z uwzględnieniem wymagań oznaczenia CE, dokumentacji technicznej i procesu oceny zgodności dla bezpiecznej eksploatacji.
Parametry VNA-1590 AGV VNA
| Parametr | Wartosc |
|---|---|
| Nazwa produktu | VNA-1590 AGV VNA |
| Typ nawigacji | Laser SLAM |
| Typ palety | Paleta otwarta / paleta zamknięta |
| Nominalny udźwig | 1500 kg |
| Odległość do środka ładunku | 600 mm |
| Waga (z baterią) | 7100 kg |
| Standardowa wysokość podnoszenia | 9000 mm |
| Wymiary wózka (dł. x szer. x wys.) | 3400 x 1550 x 4290 mm |
| Wymiary wideł (dł. x szer. x wys.) | 1220 x 125 x 50 mm |
| Szerokość zewnętrzna wideł | 600 / 650 mm |
| Minimalny promień skrętu | 2240 mm |
| Prędkość jazdy (pełne obciążenie / bez obciążenia) | 1,6 / 1,8 m/s |
| Przejezdność (nachylenie / próg / szczelina) [1] | <5% / 10 mm / 30 mm |
| Dokładność pozycjonowania nawigacji [2] | ±10 mm |
| Dokładność kąta nawigacji [2] | ±1° |
| Specyfikacja baterii | 48 V / 300 Ah (litowo-żelazowo-fosforanowa) |
| Czas pracy na baterii | 8 h do 10 h |
| Czas ładowania (10% do 80%) | 3 h do 4 h |
| Liczba lidarów | 1 (P+F R2000) + 4 (C2) + 1 Mid360 |
| Wi-Fi roaming | Standard |
| Unikanie przeszkód 3D [3] | Opcja |
| Rozpoznawanie palet [3] | Standard |
| Składowanie klatek [3] | Opcja |
| Rozpoznawanie palet wysokiego składowania [3] | Opcja |
| Składowanie palet [5] | Opcja |
| Wyświetlacz HMI | Standard |
| Droga hamowania (1 m/s / 1,5 m/s) | ≤30 cm / ≤50 cm |
| Ochrona wysokości wideł | Standard |
Wymiary
Kolejne kroki
Kolejne kroki dla VNA-1590 AGV VNA
Dobieramy zakres uruchomienia, wymagania integracyjne i model pracy systemu tak, aby pierwszy etap wdrożenia szybko potwierdził sens biznesowy projektu.